• Wpisów: 2
 • Średnio co: 2 lata
 • Ostatni wpis: 6 lat temu, 20:43
 • Licznik odwiedzin: 946 / 2389 dni
 
moje-recenzje
 
Wspaniały film opowiadający historię suczki z dobrego domu (Lady) oraz ulicznika Trampa. Kiedy młoda para spodziewa się dziecka Lady nie wie co ma zrobić, jak będzie wyglądało jej życie. Wtedy poznaje Trampa nie wierzącego w dobre intencje ludzi i opowiada jak traktują psy gdy w rodzinie pojawia się ktoś nowy. Suczka go ignoruje i nie potrafi uwierzyć że Jim i pani mogą być aż tak okrutni. Wszystko zaczyna się komplikować gdy po narodzeniu dziecka Jim z żoną wyjeżdżają a do opieki nad dzieckiem przyjeżdża ciotka ze swoimi kotami. Po paru nie przyjemnych przeżyciach Lady ucieka a na jej drodze znów staje Tramp który próbuje jej pomóc. Młodzi powoli zakochują się w sobie. Kiedy myśleli że już wszystko będzie dobrze staje się coś strasznego. (Nie będę wam psuć niespodzianki :) )
Animacja jak na te czasy może nie jest spektakularna ale jest kolorowa i świetnie oddaje wszystkie szczegóły obrazu. Uroku dodaje też podkład muzyczny i piosenki które sprawiają że opowieść staje się jeszcze bardziej wzruszająca. Moim zdaniem to jeden z najpiękniejszych filmów do którego zawsze chętnie się wraca i nigdy się nie nudzi.
MOJA OCENA: 10/10 (film zrobił na mnie wielkie wrażenie)

Nie możesz dodać komentarza.

 
 • awatar
   
   
  gość
  http://shinybox.pl/?ref=a271d16


  Darmowe pudełeczko pełne markowych kosmetyków do testowania takich jak Prada, Loreal, Calvin Klein, YSL, Dior i wiele innych! Zarejestruj się! To jest zupełnie za darmo! Wystarczy zebrać kilka gwiazdek a pudełko z kosmetykami będziesz dostawać co miesiąc, a w nim same nowości na rynku kosmetycznym. Ja już się przekonałam, że to nie bujda!!